KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122055
nr 1412 2055
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Kavaljer, monogramsignerad. Olja på duk, 46x37 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:48:06
150 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg